Eli – lidské zdroje, USA

thumbnail

Eli nastoupil u společnosti Teleflex v únoru 2014 jako ředitel oddělení lidských zdrojů pro oblast cévního přístupu. V listopadu 2014 získal pod svou správu rovněž oddělení souladu s předpisy a zajištění kvality. Ředitelé oddělení lidských zdrojů jsou ve společnosti Teleflex strategickými partnery pro vedoucí pracovníky, protože jim poskytují podporu v rámci náboru, při rozvoji a motivování lidí, což je nejdůležitější faktor úspěchu v každé společnosti.

Eli má velmi rád dynamickou povahu své práce. „Neznám nezáživné dny,“ řekl. Neustále hledí dopředu a zjišťuje, kam by měl směřovat své úsilí, aby měl jeho podnik k dosažení svých cílů k dispozici ty nejlepší lidi.

Eli se dokáže maximálně vcítit do rolí zaměstnanců, s nimiž komunikuje ve společnosti Teleflex. „Lidé jsou bez ohledu na funkci velmi odhodlaní a na jejich práci jim velmi záleží,“ řekl.

Když je to možné, cestuje Eli s obchodními zástupci, aby mohl být se zákazníky společnosti Teleflex v těsnějším kontaktu. „Velmi si cením toho, že každý má pro naši práci stejné nadšení,“ řekl. „Vkládáme vynikající produkty do rukou lékařů, kteří zachraňují životy. Když jdete do terénu a vidíte ten dopad zblízka, přináší vám to velké uspokojení.“